Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Özer, ligin ilk haftasında oynanacak Ankaraspor maçı hakkında açıklamalarda bulundu. Özer, "Verimli kamp döneminin karşılığını rakip karşısında sahadan 3 puanla ayrılarak almak istiyoruz" dedi.

Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Özer, bugün yapılan antrenman öncesi açıklamalarda bulundu. Takım olarak iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini söyleyen Özer, "İlk hafta maçımız bizim için çok önemli. Geçirdiğimiz verimli kamp döneminin karşılığını rakibimiz karşısında sahadan 3 puanla ayrılarak almak istiyoruz. Özellikle bu hafta yaptığımız taktik çalışmalarda genç arkadaşlarımızdan yararlanma fırsatı ve onlardan ne şekilde yararlanacağımızı görme şansı elde ettik. Genel olarak baktığımızda istekli, azimli ve tam motive bir oyuncu kadromuz var” dedi.

Özer: Kaptan Sezgin dışında eksiğimiz yok

Özer, takımdaki sakatlıklarlar ilgili ise, "Kaptanımız Sezgin’in bir sakatlığı var. Kısa sürede takımımıza katılacaktır diye umuyorum. Bunun dışında bir eksiğimiz yok. Oyuncularımızın isteklerini sahaya da yansıtacaklarını düşünüyorum” şeklinde konuştu.