Eskişehirspor'un da yer aldığı TFF 1. Lig'de mücadele eden 17 takımdan transfer haberlerini sizlerle paylaşıyoruz...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), 2020-2021 Futbol Sezonunda 1. Transfer ve Tescil dönemi'nin 4 Ağustos'ta başladığını açıkladı. 5 Ekim 2020'de sona erecek transfer döneminde birinci lig takımlarında yaşanan ayrılıklar ve yapılan transferler sizlerle...

  • Gidenler:

 Adana Demirspor: Vedat Bora, Ibrahima Kone, Berk Yıldız, Adil Demirbağ, Erkan   Zengin, Milan Mitrovic, Kurtuluş Yurt

 Adanaspor: İrfan Can Eğribayat

 Akhisarspor: Erhan Çelenk, Tolga Ünlü, Ergin Keleş, Onur, Gökhan Değirmenci,   Cocalic, Burhan Eşer, Uğur, Cikalleshi 

 Altay: Yalçın Koşukavak (Teknik Direktör), Cenk Özkaçar

 Altınordu: Atakan Üner 

 Ankaraspor: Mehmet Yiğit, Jovan Blagojevic, Merthan Caner Öztürk, Todorovic,     Tugay Kaçar

 Ankara Keçiörengücü: Serkan Özbalta (Teknik Direktör)

 Balıkesirspor: Aly Malle, Sezer Özmen

 Bandırmaspor: Michael Pote 

 Boluspor: Fırat Gül (Teknik Direktör)

 Bursaspor: İrfan Buz, Çağlar Şahin Akbaba, Emrullah Şalk, Tayfur Bingöl, Selçuk Şahin, Aykut Akgün, Abdullahi Shehu, Kerem Can Akyüz, Mamadou Diarra, Yevgen Seleznov

 Giresunspor: Ahmet Kesim, Ahmet İlhan Özek, Adriano Facchini, Muhammed Bayır, Numan Çürüksu, Özgür Can Özcan 

 Menemenspor: Taşkın Çalış 

 İstanbulspor: Rıdvan Şimşek, Oğuzhan Berber

 Samsunspor: 

 Tuzlaspor: Bayram Olgun

 Ümraniyespor: Tarık Tekdal, Bahadır Taşdelen

 

  • Gelenler:

 Adana Demirspor: Sedat Şahintürk, Anıl Karaer, Emilijus Zubas, Kerim Avcı,  

 Adanaspor: Ömer Çicek, Ozan Papaker, Belem, Furkan Şeker, Ognjen Ozegovic, Burak Çapkınoğlu 

 Akhisarspor: Cem Kavçak (Teknik Direktör) - Transfer tahtası kapalı

 Altay:  Yücel İldiz ( Teknik Direktör), Jovan Blagojevic, Jasmin Scuk, Erhan Çelenk,   Ergin Keleş, Sefa Özdemir, Mirza Cihan, Burak Öğür, William Amorim, Lokman Gör,   Armand Granduillet, Khaly Thiam, Ziya Alkurt, Rıdvan Şimşek, Timur Temeltaş 

 Altınordu: Ahmet İlhan Özek, Oğuzhan Akgün 

 Ankaraspor: Transfer tahtası kapalı

 Ankara Keçiörengücü: İlker Püren (Teknik Direktör), Edon Hasani, Tahir Babaoğlu, Oğuzhan Erdoğan, Emre Uluç, Malik Karaahmet, Emre Gündoğdu, Mert Kula, Saliou    Guindo, Joe Dodoo

 Balıkesirspor: Mesut Dilsöz (Teknik Direktör) - Transfer tahtası kapalı 

 Bandırmaspor: Michael Pote, Yonathan Del Valle, İshak Çakmak, Serkan Yavuz,   Mehmet Yiğit, Gökay Güney, Ferhan Evren, Gökhan Değirmenci, Bentley   Akabueze, Michel Landel, Lacina Traore, Abdulcebrail Akbulut, Emir Halilovic 

 Boluspor: Ahmet Taşyürek (Teknik Direktör), Oğuzhan Berber, Bekir Yılmaz, Ömer   Alıcı, Tugay Kaçar, Nemanja Mihajlovic, Felipe Martins, Muhammet Arslantaş, Araz Abdullayev

 Bursaspor: Mustafa Er (T.D.) - Transfer tahtası kapalı

 Giresunspor: Hakan Keleş (Teknik Direktör), Sergio Antonio De Luiz   Junior, İbrahima Balde, Levy Clement Madinda, Abdou Razack Traore

 Menemenspor: Bernard Bulbwa, Emre Batuhan Adıgüzel, Mehmet Aytemiz,   Alhassan Adamu, Ömer Faruk Canbirdi

 İstanbulspor: Alp Arda

 Samsunspor: Vukan Savicevic, Ange-Freddy Plumain, Serge Cedric Yameogo,   Duhan Aksu

 TuzlasporTarık Tekdal, Haydar Yılmaz, Özgür Can Özcan, Ferhat Öztorun, Samuel   Yohou, Yasin Güreler, Erdem Özgenç, Adama Sarr  

 Ümraniyespor: Utku Yuvakıran, Hüseyin Çolak, Orkun Özdemir, Enes Soy, Ante   Zivkovic, Batuhan Artaslan, Okan Derici, Ercan Coşkun, Alim Öztürk, Moussa   Sow, Kevin Mayi, Murat Uslu, Göktuğ Bakırbaş