Eskişehirspor, TFF 1. Lig'in 31. haftasında Cesar Grup Ümraniyespor ile deplasmanda yapacağı karşılaşma için basılan sınırla sayıda hatıra biletlerin satışa çıktığını duyurdu. 

Tüm dünyayı ve Türkiye'yi etkileyen koronavirüs salgını önlemleri kapsamında TFF, tekrar başlayan lig maçlarının seyircisiz oynanmasını kararlaştırmıştı. Bu karar sonrasında ise birkaç takım iç saha ve deplasman maçlarında kendilerini destekleyemeyen taraftarlar için 'Hatıra Bilet' bastırmaya başladı. Bu takımlardan biri olan Eskişehirspor, ilk olarak 29. haftada deplasmanda oynanan mücadele için hatıra bileti bastırmıştı. Daha sonra da geçtiğimiz hafta oynanan Altay mücadelesi için de hatıra biletler bastırılmıştı. 

222 adet hatıra bilet

Eskişehirspor Yönetimi, hatıra bilet kampanyasına devam ederek bu hafta ligde Perşembe günü saat 17.30'da oynanacak Ümraniyespor maçı için de 'Seyircisiz Maça Hatıra Bilet' bastırdı. 222 adet bastırılan ve tanesi 25 TL olan hatıra biletler, bugünden itibaren kulüp tesislerinden ve Eskişehir İsmet İnönü Caddesi'den (Yapı Kredi Bankası önü) siyah-kırmızılı taraftarların satışına sunulmaya başlandı. 

Siyah-kırmızılı kulüpten bilet satışlarıyla ilgili yapılan paylaşım şu şekilde: 

"Efsane taraftarımızın dikkatine! Ümraniyespor deplasmanı için hazırlanan 222 adet sınırlı sayıdaki hologramlı hatıra biletlerimiz 25 TL'den satışa çıkmıştır. Tesislerimizden ve İsmet İnönü Cd.'ndeki satış noktamızdan (Yapı Kredi Bankası önü) temin edebilirsiniz."