Eskişehirsporlu genç oyuncularıyla ilgili transfer haberleri çıkmaya devam ediyor... Adı geçen son isim genç sol kanat Göktuğ Kaan Ünüvar.

Fotospor'un haberine göre, geleceğin çok önemli futbolcularından biri olacağını düşündüğü 18 yaşındaki Göktuğ için Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in özel istekte bulunduğu belirtiliyor. Terim'in, genç sol kanadın takımında gelişim göstererek, yüksek transfer ücretlerine Avrupa'ya gönderilecek kapasitede olduğunu söylediği belirtiliyor.

Uygun teklife sıcak bakılıyor

Haberde, Eskişehirspor'un da uygun şartların oluşması ve sonraki yapılacak transferlerden pay alma gibi ekonomik konuların karşılıklı anlayışla çözülmesi halinde bu transfere sıcak baktığı da belirtildi. Siyah-kırmızılı takımın genç sol kanadı Göktuğ Kaan Ünüvar için Beşiktaş'ın da devrede olduğu iddia ediliyor.

DSİ Bent'ten Es Es'e

Eskişehir D.S.İ Bent takımının altyapısından 2016 yılında Eskişehirspor altyapı takımına transfer olan ve son olarak da 2019 yılında siyah-kırmızılı takımın 19 yaş altı takımına katılan 28 Şubat 2002 doğumlu ve 1,80 metre boyundaki Göktuğ Kaan, asıl mevkisi sol kanatla birlikte zaman zaman forvet bölgesinde de görev yapabiliyor.