Eskişehirspor’un 2020-2021 sezonunda giyeceği formalar tesislerde tanıtıldı. Siyah-kırmızılı takım, yeni sezonda dört farklı forma giyecek.

Siyah-kırmızılı takımın, 2020-2021 sezonunda giyeceği formaların tanıtımı Vali Hanefi Demirkol Tesislerinde yapıldı. Yeni sezon formaları NADLL markası sponsorluğunda belirlendi. Kaleci forması ile birlikte beş çeşit formanıın tanıtımında, oyuncular Cengiz Alp Kösser, Bedirhan Altunbaş, Talha Erdoğan, Kıvanç Karakaş, Buğra Çağlıyan, Hamed Abiodun ve Sunday Alimi rol aldı. 

Klasik çubuklu vazgeçilmez

İç saha karşılaşmaları için efsane siyah-kırmızı çubuklu formadan vazgeçmeyen Eskişehirspor, formadaki ince çubuklarla geçmiş efsane yıllarına atıfta bulunurken, dış saha forması için ise gri ve siyah renklerin aynı tasarım kullanıldığı gözlemlendi.

2 alternatif forma

Diğer alternatif formalardan olan sarı renk üzerine siyah-kırmızı çapraz şerit tasarımı ve düz beyaz rengin üzerine yine siyah-kırmızı renklerden oluşan iki şerit halinde düz çubuk tasarımı, geçmiş ve gelecek forma üzerindeki çizgilerle birilkte kullanıldığı göze çarpıyor. Bu formaları siyah, beyaz ve sarı renkteki şort-çorap kombini tamamlıyor. Kaleci forma, şort ve çorapları ise mor renk olarak belirlendi.