Eskişehirspor, Avusturya Bundesliga takımlarından LASK Linz'e transfer olan forvet oyuncusu Metehan Altunbaş için veda mesajı yayınladı. 

Siyah-kırmızılı kulüp, resmi sitesinden ve sosyal medya hesaplarından yaptıı videolu paylaşımla Avusturya ekibine transfer olan 17 yaşındaki Metehan Altunbaş'a teşekkür ederek, yeni kariyerinde başarılar diledi. 

Eskişehirspor, sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "Hayalimiz, Metehan gibi hayali uçsuz bucaksız olan gençler yetiştirebilmek ve günü geldiğinde onlarla gururla vedalaşabilmek... Avusturya LASK Linz takımına transfer olan evladımıza, yeni yolcuğulunda sağlık, başarı ve her zaman mutluluk diliyoruz" ifadelerini kullandı.

"Yolun açık olsun Metehan!"

Kulübün resmi internet sitesinden ise "Kulübümüz altyapısından yetişen 2003 doğumlu oyuncumuz Metehan Altunbaş, Avusturya Bundesliga ekiplerinden LASK Linz takımıyla anlaştı. Oyuncumuza bugüne kadar kulübümüze vermiş olduğu emekler için teşekkür ediyor, bundan sonraki kariyerinde sağlık ve başarı diliyoruz. Yolun açık olsun Metehan!" paylaşımı yapılarak genç forvete teşekkür edildi ve kariyerinde başarılar diledi.

Kulübün resmi internet sitesi ve sosyal medya hesaplarından yetenekli forvet için yayınlanan veda videosu ise şöyle:

eskisehirfutbol.com olarak gelecek yıllarda Türk Futbolu'nun en iyi forvetleri arasında gireceğine inandığımız Metehan Altunbaş'a kariyerinde başarılar diliyoruz.