Eskişehirspor Kulüp Başkanı Mustafa Akgören, Eskişehirspor'un TFF 1. Lig'in ilk haftasında Ankaraspor'a karşı aldığı mağlubiyeti değerlendirerek, "Oyuncularımı tanıyamadım. Hala hayal kırıklığı yaşıyorum. Şoktayım. Oyunculara gerekli uyarıları yapacağım" dedi.

Ligin ilk haftasında oynanan Ankaraspor karşılaşmasında oyuncularını tanıyamadığını belirten Başkan Akgören, bugün Cuma günü oynanacak Adanaspor maçı için tesislerde hazrılıklara başlayacak olan takımla toplantı yaparak gerekli uyarılarda bulunacağını söyledi. Ankaraspor'a tek golle mağlup olarak lige tatsız bir başlangıç yapan Eskişehirspor'un aldığı sonuç siyah-kırmızılı yönetim tarafından da üzüntüyle karşılandı.

"Şoktayım"

Ligin ilk karşılaşmasını değerlendiren Başkan Mustafa Akgören, maçtan önce çok umutlu olduğunu ancak maç sonunda hayal kırıklığına uğradığını ifade ederek, "Rakibimiz Ankaraspor, tam dişimize göre bir rakipti. Maçtan önce çok umutlu idim. Beraberliğe bile üzüleceğimiz maçtan puan bile alamadık. Hala şoktayım. Oyuncularımı tanıyamadım. Tam anlamıyla hayal kırıklığı yaşadım. Lige kötü başlamak hiç de iyi olmadı" şeklinde konuştu.

"Bu mücadele onlara yakışmadı"

Bugün ligin ikinci haftasındaki Adanaspor maçının hazırlıklarına başlayacak olan oyunculara gerekli uyarıları yapacağını vurgulayan Başkan Akgören, "Pazartesi akşamı tesislerde toplanacak olan takımla bir araya geleceğim. Bir kere artık bizim oyuncular genç değil. Bu ligde üçüncü sezonları. Bunu bilmeleri gerekli. Bu mücadele onlara hiç yakışmadı. Gerekli uyarıları yapacağım” dedi.

İstikbal Gazetesi