Eskişehirspor, Perşembe günü deplasmanda oynanacak Ümraniyespor maçının hazırlıklarına devam ediyor. 

Vali Hanefi Demirkol Tesislerinde sabah antrenmanından önce Covid-19 testinden geçen siyah-kırmızılılar, daha sonra ısınma hareketleriyle antrenmana başladı. Teknik Direktör Mustafa Özer ve yardımcı antrenörler yönetiminde yapılan antrenman, oyuncuların teknik ve taktik çalışmalarıyla tamamlandı. 

Foto: Futbolculara, koronavirüs salgını önlemleri kapsamında Covid-19 testi uygulandı.

Antrenmana, Altay maçında sakatlanan İbrahim Halil Öner katılmadı. Siyah-kırmızılı takım, yarın sabah yapılacak son antrenmandan sonra karayolu ile İstanbul'a hareket edecek.

Teknik Direktör Mustafa Özer, bugün yapılan antrenman öncesinde, Perşembe günü oynanacak Cesar Grup Ümraniyespor maçıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

"Genç oyunculara daha çok şans vereceğiz"

Takım olarak onur mücadelelerini sürdürdüklerini ifade eden Özer, "Bundan sonra sahada genç oyuncularımıza daha çok forma şansı tanıyacağız. Mücadelemiz her zaman armamız için devam edecek. Ne yazık kı oynadığımız son karşılaşmada bir pozisyonda İbrahim Halil geçirdiği sakatlık sonrası sezonu kapattı. Bir diğer oyuncumuz Furkan Balaban ise kart cezalısı. Eskişehirspor olarak her zaman parolamız galibiyet. Bunun için savaşmaya devam edeceğiz" şeklinde konuştu.