Eskişehirspor, Eskişehir'deki 3 üniversite ile gelecek haftalarda çeşitli protokoller imzalamaya hazırlanıyor. Kulüp Başkanı Mustafa Akgören, "Gerekli çalışmalar, protokoller hazırlandı. İmza aşamasına geldi. 2 hafta içerisinde her üç üniversite ile imzaları atacağız" dedi.

Eskişehirspor Kulüp Başkanı Mustafa Akgören, kulübün dün yapılan Olağan Mali Genel Kurul Toplantısındaki konuşmasında, Eskişehir'de bulunan Anadolu Üniversites, Osmangazi Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi ile iş birliğine girerek, çeşitli protokoller imzalanacağını belirtti.

"2 hafta içerisinde imzaları atacağız"

Konuyla ilgili ayrıntıları paylaşan Başkan Akgören şöyle konuştu: "Önümüzdeki günlerde sadece Anadolu Üniversitesi ile değil Osmangazi Üniversitesi ve Eskişehir Teknik Üniversitesi ile yapacağımız sözleşmeleri kamuoyunda göreceksiniz. Her üç üniversite ile gerekli çalışmalar, protokoller hazırlandı. İmza aşamasına geldi. İki hafta içerisinde her üç üniversiteyle de protokoller ve çalışma şekilleri üzerindeki anlaşmalara imzaları atacağız."