Eskişehirspor Kulüp Başkanı Mustafa Akgören, dün gerçekleştirilen Olağan Mali Genel Kurulunda yaptığı konuşmasında, camianın uygun görmesi takdirde göreve devam edeceklerini ancak camianın görevi bırakmaları yönünde temennisi olduğu zaman ayrılacaklarını söyledi.

Dün akşam Hasan Polatkan Kültür Merkezinde gerçekleştirilen ve 10 aylık Başkan Akgören ve yönetiminin mali raporunun ibra edilmesiyle sonuçlanan genel kurulda Başkan Mustafa Akgören, görevi bırakıp bırakmama konusunda önemli açıklamalar yaptı. 

"Eskişehirspor'un menfaatine olan bir teklifi 10 saniyede kabul ettik"

Siyah-kırmızılı camianın kendilerine sabretmesi ve göreve devam etmelerini uygun gördükleri takdirde görev süreleri bitimine kadar devam edeceklerini ifade eden Akgören, "Camiada 'miadınızı doldurdunuz, sizin yaptıklarınzla bu iş bu kadar oluyor. Bundan fazlası olmuyor, kenara çekilin' gibi dilek ve temenniler çoğalırsa biz zaten Eskişehirspor'un menfaatine olacak kararları 10 saniyede alırız. Ve bu kararı da aldık. Eskişehirspor'un menfaatine olduğunu düşündüğümüz bir teklifi 10 saniye kabul ettik. Bunun da şahidi önce Allah sonra Odunpazarı Belediye Başkanımız Kazım Kurt'dur. Bunun ayrıntılarını anlatmak istemiyorum. Bilin ki Eskişehirspor'un menfaatine olabilecek her şeye biz varız" sözleriyle gelebilecek görev değişikliği tekliflerine açıklık getirdi.