Geçtiğimiz hafta açıklanan Süper Lig ve Alt Lig'lerdeki maçların nisan ayı sonuna kadar seyircisiz oynanması kararı devam ediyor. 

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir yapıtğı açıklamada, liglerin seyircisiz oynanması ile ilgili şu an gündemlerinde bir değişiklik olmadığını ve kararın devam ettiğini söyledi.

Tüm dünyayı saran yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle önlemlerin alındığını belirten Başkan Özdemir şu ifadeleri kullandı: "Hepimizin bildiği gibi bütün dünya ve Türkiye'de çok hareketli zamanlar geçiriyoruz. Her dakika durum değişebilir. Aklı başında çok iyi planlama yapan bir Sağlık Bakanı'mız ve Bilim Kurulu'muz var. Devamlı olarak irtibat halindeyiz. Aldığımız karar müşterek. Danışıklı olarak aldığımız kararlar Türkiye'mizi ilgilendiriyor. En önce gelen Türkiye. Her şeyin planlaması yapıldı. Liglerin seyircisiz oynanması ile ilgili şu an gündemimizde değişiklik yok. Karar aynen devam etmektedir. Karşılaşmalar nisan ayı sonuna kadar seyircisiz olarak devam edecek."