Eskişehirspor, iç transferde hareketli günler geçirmeye devam ediyor. Yönetim, sözleşmesi sezon sonu biten oyuncularla masaya oturmaya devam edecek.

Siyah-kırmızılı takımın, sezonu 12 puanla son sırada tamamlayıp lige veda eden ancak küme düşmenin kaldırılması kararıyla yeni sezonda tekrar TFF 1. Lig'de mücadele edecek olmasıyla sözleşmesi sezon sonu biten oyuncuların, Es Es yönetiminden gelecek tekliflere biraz daha olumlu yaklaşacağı belirtildi.  

Erdal sıcak bakıyor

Yönetim, sözleşmesi biten oyuncular kervanında bulunan 27 yaşındaki defans oyuncusu Erdal Akdari ile görüşerek oyuncuya geçmiş dönemden olan alacaklarının ödeneceği vve gelecek sezon da takımda kalmaya ikna etmeyi planlıyor. Görüşmelerin devam ettiği bu süreçte, başarılı defans oyuncusunun da takımda kalmaya yeşil ışık yaktığı gelen haberler arasında.

Tecrübeli Kıvanç ile anlaşma yakın

Eskişehirspor yönetiminin, bir sezon daha takımda kalarak abilik yapmasını istediği Kıvanç Karakaş da gelecek sezon tekrar siyah-kırmızılı formayı giyebilir. 35 yaşındaki oyuncu ile görüşen yönetim, oyuncunun 850 bin TL'lik alacağında indirim yaparak önümüzdeki sezon için yeniden anlaşmayı amaçlıyor.