Eskişehirspor Teknik Direktörü Mustafa Özer, İstanbulspor'a 3-0 mağlup olunan karşılaşmadan sonra, "Ellerinden geldiğince mücadele ettiler. Eksikleri var. İyi mücadele ettik ama mağlup olduğumuz için üzgünüz" dedi.

Teknik Direktör Özer, genç futbolcularla karşılaşmada mağlup olmaktan duyduğu mutluluğunu ifade etti. 

"Elimizden geldiğince gençlerle oynayacağız"

Sürekli oynayan kadrodan 12-13 oyuncunun sahaya çıkmadığını belirten Özer, şu ifadeleri kullandı: "Yeni bir genç grubuyla maça başladık. Ellerinden geldiğince mücadele ettiler. Eksikleri var. Bunları gidermek için çok çalışmaları lazım. İyi mücadele ettik ama mağlup olduğumuz için üzgünüz. Eskişehirspor büyük bir camia. Eskişehirspor taraftarının ve kent halkının takımına sahip çıkması gerektiğini yine söylüyorum. Başka Eskişehirspor yok. Elimizden geldiğince genç oyuncularla oynayacağız. Gelecek yıl için oyuncuları hazırlayacağız. Eskişehirspor'da hayalim var. Bu takımda şampiyonluk yaşayıp, o kupayı Ediz Bahtiyaroğlu'na götürmek istiyorum. İnşallah toparlanacağız."

"Eskişehirspor inşallah toparlanır"

İstanbulspor'un teknik sorumlusu Orhan Çıkırıkçı ise maç sonrası basın toplantısında Eskişehirspor'u mücadelesinden dolayı tebrik etti. Çıkırıkçı, "Eskişehirspor'da futbol oynadım. Güzel bir şehir. İnşallah toparlanırlar. İki takım da genç bir kadroyla sahaya çıktı. Kazanan biz olduk. İki takımı da tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.

Kaynak: AA