Eskişehirspor'un başarılı orta saha oyuncusu Mehmet Özcan Bundesliga yolunda... Menajer Ali Polat, Bundesliga takımlarından SC Freiburg'un, 22 yaşındaki yetenekli oyuncuyu istediğini söyledi. 

Almanya Milli Takımı'nın teknik direktörü Joachim Löw'ün yakın arkadaşı olan menajer Ali Polat, Radyospor'da Özgür Sancar'ın sunduğu Spor Kazanı programında, Mehmet Özcan'ın geleceğiyle ilgili önemli açıklamalar yaptı.

"Freiburg’a transferi söz konusu olabilir"

Geçtiğimiz sezondan beri başarılı oyuncuyu takip ettiğini ifade eden Ali Polat, "Eskişehir’e giderek yakından da izledim. Gelecekte isminden sıklıkla bahsettirebilecek bir orta saha oyuncusu. Top kapma özelliği ve adam eksiltme özellikleri gerçekten çok iyi. Eskişehirspor’da kumaşı gerçekten çok iyi iki futbolcu var. Cemali Sertel ve Mehmet Özcan isimleri Alman takımları tarafından takip ediliyorlar. Özellikle Mehmet Özcan’ı SC Freiburg takımı istedi. Ön libero mevkiinde fazla sayıda oyuncuları olduğu için bir sonraki seneye bırakmışlardı. Önümüzdeki günlerde Mehmet Özcan’nın SC Freiburg’a transferi söz konusu olabilir" şeklinde konuştu.

Ali Polat, Yunanistan'ın Olympiakos takımında forma giyen Emre Mor ve uzun yıllar Bundesliga takımlarında forma giyen savunma oyuncusu Ömer Toprak'ın da menajerliğini yapıyor.